ЖК ЖК Олімпійський
НОВОБУДОВА Будується
Забудовник: SK GROUP
Подробнее
ЖК Олімпійський
+38(067)010-99-00

«Олімпійський» — це новий житловий комплекс, розроблений з урахуванням новітніх архітектурних тенденцій та технологій . Зручна транспортна розв’язка та добре розвинена інфраструктура, що включає дитячі садочки, школи, магазини, спортивні центри та ресторани, — беззаперечні аргументи на користь придбання квартири у цій новобудові. Проект ЖК «Олімпійський» розроблено згідно з сучасними будівельними нормами та технологіями, що гарантує безпеку та комфорт майбутніх мешканців. Житловий комплекс складається з 3-секційних 10-ти поверхових новобудов, зі зручними під’їздами до будинку; прибудинкова територія буде облаштована дитячими та гральними майданчиками, зеленими насадженнями.

НОВОБУДОВА
Будується
Забудовник: SK GROUP
ЖК ЖК «Amsterdam»
Новобудова Будується
Забудовник: SK Group
Подробнее
ЖК «Amsterdam»
097-790-46-04

Комплекс Amsterdam розташований в одному з найпрестижніших районів Хмельницького — Озерна. Новий комплекс органічно вписався в навколишній колорит, завдяки поєднанню в ньому європейської естетики та сучасної голландської архітектури. Дизайн комплексу вражає уяву з першого і до останнього погляду. Будинок володіє неповторною атмосферою в яку так і хочеться зануритися. Саме Ви надихнули нас на створення цього комплексу. Ваші побажання мати панорамні вікна, високі стелі, просторі кухні, великі ванні кімнати в поєднання з функціональним використанням кожного квадратного метра і стали нашим орієнтиром. Ми намагались максимально врахувати всі Ваші побажання і втілити їх у новому житловому комплексі. Завдяки затишному внутрішньому подвір’ю Ви маєте можливість відпочити на свіжому повітрі під веселий сміх Ваших діточок, які грають на сучасних дитячих майданчиках. А ввечері, завдяки продуманій системі декоративного освітлення, що перетворює двір в мальовничу картину, зануритися в романтичну атмосферу.

Новобудова
Будується
Забудовник: SK Group
ЖК Фемелі Хаус
Новобудова Будується
ціна від: 7 300 грн/м2 Забудовник: SK Group
Подробнее
Фемелі Хаус
+38 (067) 650-11-00

Котеджне містечко «Family House»- це не просто сучасні котеджі в Хмельницькому. Це справжній оазис затишку і комфорту посеред вируючого міста. Усі котеджів будуються за найсучаснішими технологіями і з використанням виключно якісних і екологічно чистих матеріалів. Упорядкована прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура комплексу розплановані з урахуванням сучасних стандартів житла комфорт класу, яке пропонує безцінне поєднання доступної ціни, високої якості і зручного розташування у м. Хмельницький

Новобудова
Ціна від: 7 300 грн/м2
Будується
Забудовник: SK Group
ТЦ Офіс Центр
Новобудова Здано
Забудовник: SK Group
Подробнее
Офіс Центр

Інформація про проект

Новобудова
Здано
Забудовник: SK Group
ЖК Гагаріно
Новобудова Здано
ціна від: 7500 ГРН/М2 Забудовник: SK Group
Подробнее

Інформація про об’єкт

Новобудова
Ціна від: 7500 ГРН/М2
Здано
Забудовник: SK Group